Miranda

receptionist


RECEPTIE@SAMENVERDER.NL

Bo

receptionist


RECEPTIE@SAMENVERDER.NL

Anny Hurkmans

planning Huishoudelijke Hulp


PLANNING@SAMENVERDER.NL

Manon Raaijmakers

planning Huishoudelijke Hulp


PLANNING@SAMENVERDER.NL

Mandy van de Wiel

casemanager dementie


m.vd.wiel@samenverder.nl

Mary Besselink-Meusen

verpleegkundig teamleider


m.besselink@samenthuis.org

Josett Legendal

TEAMLEIDER


J.LEGENDAL@SAMENVERDER.NL

Marianne van Beek

hoofd financiële afdeling


M.V.BEEK@SAMENVERDER.nl

Wilma Al - Maas

Financieel medewerker


boekhouding@samenverder.nl

Anne Vogels – Stoop

cliëntadministratie


clientadministratie@samenverder.nl

Loes Doorakkers

hoofd personeel & salaris


salaris@samenverder.nl

Ward Goedee

hrm


hrm@samenverder.nl

Fadil Akhrij

public relations/recruiter


f.akhrij@samenverder.nl & werken@samenverder.nl

Hetty Bakker

teamcoach


h.bakker@samenverder.nl

Khadija Talbi

kwaliteitsfunctionaris/ 

interne klachtenfunctionaris


k.talbi@samenverder.nl

Helene van Dijk – Verheijen

verzuimcoördinator


h.van.dijk@samenverder.nl

Saskia van Keppelen – van Til

applicatiebeheerder


s.vankeppelen@samenverder.nl

Jessica van Kuijen – Crooymans

PRAKTIJKOPLEIDER


J.CROOYMANS@SAMENVERDER.NL

Nora Barrachdi

bestuurder


n.barrachdi@samenverder.nl

Dimitry Klerx

directeur


d.klerx@samenverder.nl