Overige informatie

Medewerkers en interne organen

Bestuurder en directie Beschermd-Begeleid wonen
Mw. Nora Barrachdi – n.barrachdi@thuiszorgsamenverder.nl

Directeur Thuiszorg Samen Verder
Dhr. Dimitry Klerx – d.klerx@thuiszorgsamenverder.nl

Receptie: receptie@thuiszorgsamenverder.nl

Thuiszorg teams
Helmond West:
Helmond ’t Hout, – West, – Centrum, Brandevoort, Stiphout en Mierlo
H.hout@thuiszorgsamenverder.nl – 06-51 89 10 93

Helmond Noord: Helmond Noord, -Oost, Brouwhuis, Rijpelberg en Dierdonk 
H.noordoost@thuiszorgsamenverder.nl – 06-49 43 83 19

Eindhoven Noord: Postcode gebieden: 5612, 5621 t/m 5629, 5631 t/m 5633 en 5651
Ehv.noord@thuiszorgsamenverder.nl – 06-83 24 17 30

Cliëntadviseurs Huishoudelijke hulp:
Mw. Anny Hurkmans – planning@thuiszorgsamenverder.nl
Mw. Mandy van de Wiel – planning@thuiszorgsamenverder.nl

Beleids- en kwaliteitsmedewerker
Dhr. Frans Vliegenberg – v.vliegenberg@thuiszorgsamenverder.nl

Financieel Team
Hoofd financiële afdeling: Mw. Marianne van Beek: M.v.Beek@thuiszorgsamenverder.nl
Financieel medewerker: Mw. Wilma Al – Wilma@thuiszorgsamenverder.nl
Salaris-en personeelsadministratie: Mw. Riny Bierlee – administratie@thuiszorgsamenverder.nl en hrm@thuiszorgsamenverder.nl
Administratief medewerker: Anne Vogels-Stoop – boekhouding@thuiszorgsamenverder.nl
Clientadministratie: Anne Vogels-Stoop – clientadministratie@thuiszorgsamenverder.nl

Clientenraad
Mw. J. Vogel – Voorzitter
Mw R. Donkers (Lees interview)


Secretariaat Vrienden van Samen Verder
VriendenVanSamenVerder@thuiszorgsamenverder.nl

Ondernemingsraad
Karl Seel (voorzitter)
Peggy van de Eijnden
Anita van Groot-Battavé
Evelyne Samson
De ondernemingsraad is bereikbaar via ondernemingsraad@thuiszorgsamenverder.nl.