Overige informatie

Medewerkers en interne organen

Bestuurder en directie Beschermd-Begeleid wonen
Mw. Nora Barrachdi – n.barrachdi@thuiszorgsamenverder.nl

Directeur Thuiszorg Samen Verder
Dhr. Dimitry Klerx – d.klerx@thuiszorgsamenverder.nl


Receptie

receptie@thuiszorgsamenverder.nl

Verzuimcoördinator / reïntegratiecoach

Hélène van Dijk – casemanager@thuiszorgsamenverder.nl


Thuiszorg teams
Helmond West:
Helmond ’t Hout, – West, – Centrum, Brandevoort, Stiphout en Mierlo
H.hout@thuiszorgsamenverder.nl – 06-51 89 10 93

Helmond Noord: Helmond Noord, -Oost, Brouwhuis, Rijpelberg en Dierdonk 
H.noordoost@thuiszorgsamenverder.nl – 06-49 43 83 19

Eindhoven Noord: Postcode gebieden: 5612, 5621 t/m 5629, 5631 t/m 5633 en 5651
Ehv.noord@thuiszorgsamenverder.nl – 06-83 24 17 30


Cliëntadviseurs Huishoudelijke hulp:
Mw. Anny Hurkmans – planning@thuiszorgsamenverder.nl
Mw. Mandy van de Wiel – planning@thuiszorgsamenverder.nl
Mw. Manon Raaijmakers – planning@thuiszorgsamenverder.nl


Kwaliteitsmedewerker
Mw. Khadija Talbi – k.talbi@thuiszorgsamenverder.nl


Financieel Team
Hoofd financiële afdeling: Mw. Marianne van Beek –  M.v.Beek@thuiszorgsamenverder.nl
Financieel medewerker: Mw. Wilma Al – boekhouding@thuiszorgsamenverder.nl
Salaris-en personeelsadministratie: Mw. Riny Bierlee – salaris@thuiszorgsamenverder.nl en hrm@thuiszorgsamenverder.nl
Clientadministratie: Anne Vogels-Stoop – clientadministratie@thuiszorgsamenverder.nl


Clientenraad
Mw. J. Vogel – Voorzitter
Mw R. Donkers (Lees interview)


Secretariaat Vrienden van Samen Verder
VriendenVanSamenVerder@thuiszorgsamenverder.nl


Ondernemingsraad
Karl Seel (voorzitter)
Peggy van de Eijnden
Anita van Groot-Battavé
Evelyne Samson
De ondernemingsraad is bereikbaar via ondernemingsraad@thuiszorgsamenverder.nl.