Overige informatie

Medewerkers en interne organen

Bestuurder en directie Woonbegeleiding – Samen Verder
Mw. Nora Barrachdi – n.barrachdi@thuiszorgsamenverder.nl

 

Verzorging – Verpleging – Thuiszorg en Wonen

Algemeen Directeur
Dhr. Dimitry Klerx – d.klerx@thuiszorgsamenverder.nl

Personeelsfunctionaris
Mw. Sandra Limpens – personeelszaken@thuiszorgsamenverder.nl

Teamleider Verzorging en Verpleging
Mw. Angelique Lebens – a.lebens@thuiszorgsamenverder.nl

Wijkverpleegkundigen
Regio Marielo-hout, Geldrop en Someren
Mw. Khadija Talbi  – k.talbi@thuiszorgsamenverder.nl

Helmond Oost, Asten en Deurne (woonlocatie SamenThuis)
Mw. Jessica Crooymans – j.crooymans@thuiszorgsamenverder.nl

Binnenstad Helmond, Stiphout en Laarbeek
Mw. Josanne Massop

Helmond Noord
Mw. Danielle van Duren (wijkverpleegkundige i.o.) – d.vanduren@thuiszorgsamenverder.nl

Eindhoven Noord
Mw. Maria van de Kolk

Eindhoven Zuid-Oost
Mw. Jeanne Kuipers
Mw. Louise van de Brug


Planning Zorg
Mw. Saskia van Keppelen – planningzorg@thuiszorgsamenverder.nl
Mw. Linda de Jong – Kuypers – planningzorg@thuiszorgsamenverder.nl

Vrijwilligers coördinator
Carla van Bussel: vrijwilligerspunt@samenthuis.org

Cliëntadviseurs Huishoudelijke hulp:
Planning: Mw. Anny Hurkmans – planning@thuiszorgsamenverder.nl
Planning Mw. Helene van Dijk – planning@thuiszorgsamenverder.nl
Mw. Josanne van Stiphout – Verhoeven – planning@thuiszorgsamenverder.nl
Receptie: Mw. Ellis van Os – Heijwegen receptie@thuiszorgsamenverder.nl

Beleids- en kwaliteitsmedewerker
Dhr. Frans Vliegenberg – v.vliegenberg@thuiszorgsamenverder.nl

Financieel Team
Financieel medewerker: Mw. Wilma Al – Wilma@thuiszorgsamenverder.nl
Salaris-en personeelsadministratie: Mw. Riny Bierlee – administratie@thuiszorgsamenverder.nl en hrm@thuiszorgsamenverder.nl
Administratief medewerker: Anne Vogels-Stoop – boekhouding@thuiszorgsamenverder.nl
Clientadministratie: Anne Vogels-Stoop – clientadministratie@thuiszorgsamenverder.nl

Clientenraad
Mw. J. Vogel – Voorzitter
Mw R. Donkers (Lees interview)

Secretariaat Vrienden van Samen Verder
VriendenVanSamenVerder@thuiszorgsamenverder.nl