Overige informatie

Medewerkers en interne organen

Bestuurder en directie Beschermd-Begeleid wonen
Mw. Nora Barrachdi – n.barrachdi@thuiszorgsamenverder.nl

 

Directeur Thuiszorg Samen Verder
Dhr. Dimitry Klerx – d.klerx@thuiszorgsamenverder.nl

 

Wijkverpleegkundigen
Helmond ’t Hout (deels), West, Brandevoort en Geldrop – Mierlo

Mw. Khadija Talbi  – k.talbi@thuiszorgsamenverder.nl – 06 – 4146 8540

Helmond Rijpelberg, Dierdonk Brouwhuis en de woonlocatie Deurne SamenThuis
Mw. Jessica Crooymans – j.crooymans@thuiszorgsamenverder.nl – 06-2338 8912

Helmond Centrum (deels), Stiphout, Asten – Someren

Mw. Joanna Massop – j.jassop@thuiszorgsamenverder.nl

 

Helmond Noord – Oost
Mw. Danielle van Duren – d.vanduren@thuiszorgsamenverder.nl

Eindhoven
Mw. Yvonne Babin – y.babin@thuiszorgsamenverder.nl
Mw. Peggy vd Einden i.o. – peggyvdeijnden@thuiszorgsamenverder.nl

 

Cliëntadviseurs Huishoudelijke hulp:
Planning: Mw. Anny Hurkmans – planning@thuiszorgsamenverder.nl
Planning Mw. Helene van Dijk – planning@thuiszorgsamenverder.nl
Mw. Josanne van Stiphout – Verhoeven – planning@thuiszorgsamenverder.nl
Receptie: Mw. Ellis van Os – Heijwegen receptie@thuiszorgsamenverder.nl

Beleids- en kwaliteitsmedewerker
Dhr. Frans Vliegenberg – v.vliegenberg@thuiszorgsamenverder.nl

Financieel Team
Financieel medewerker: Mw. Wilma Al – Wilma@thuiszorgsamenverder.nl
Salaris-en personeelsadministratie: Mw. Riny Bierlee – administratie@thuiszorgsamenverder.nl en hrm@thuiszorgsamenverder.nl
Administratief medewerker: Anne Vogels-Stoop – boekhouding@thuiszorgsamenverder.nl
Clientadministratie: Anne Vogels-Stoop – clientadministratie@thuiszorgsamenverder.nl
Hoofd financiële afdeling: Mw. Marianne van Beek: M.v.Beek@thuiszorgsamenverder.nl

Clientenraad
Mw. J. Vogel – Voorzitter
Mw R. Donkers (Lees interview)

Secretariaat Vrienden van Samen Verder
VriendenVanSamenVerder@thuiszorgsamenverder.nl

Ondernemingsraad
Karl Seel (voorzitter)
Peggy van de Eijnden
Anita van Groot-Battavé
Evelyne Samson
De ondernemingsraad is bereikbaar via ondernemingsraad@thuiszorgsamenverder.nl.